KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12156079
nr 1215 6079
Etsning
Stockholms Rådhus, 1800-tal, skadat glas, ramens innermått: 16x19,5
Utrop:
500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 5 november 2018
kl 20:11:56
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
400 kr
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
700 kr
800 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr